Relacja z udziału FA na Arnold Classic Europe w Barcelonie

W miniony weekend 23-25 września ekipa FA gościła na Arnold Classic Europe, święcie wszystkich fanów kulturystyki i branży fitness. Nasze stoisko było jednym z największych na całej imprezie i odwiedziło nas mnóstwo Zwiedzających.

Read More

FA na Arnold Classic Barcelona, 23 – 25 września

Arnold Classic Europe to święto wszystkich fanów kulturystyki i branży fitness. Impreza zalicza się do najważniejszych, najbardziej spektakularnych wydarzeń w świecie profesjonalnej kulturystyki. FA Engineered Nutrition® zaprezentuje na niej swoje produkty kolejny raz i tak jak zawsze na naszym stoiku będzie się wiele działo!

Read More

FA na FIBO w Szanghaju, 8 – 10 września

Początkiem września ekipa FA będzie gościć w Szanghaju! W weekend 8 - 10 września spotkacie nas na targach FIBO! Szanghajskie targi są głównym miejscem spotkań azjatyckich amatorów kulturystyki, treningu siłowego, a także innych dyscyplin sportowych.

Read More

Nowa linia odzieży sportowej FA SPORTSWEAR – nie tylko dla pasjonatów sportu!

Fanów aktywnego stylu życia i nowoczesnych stylizacji ubraniowych czeka wspaniała niespodzianka. Ruszyła sprzedaż kolekcji odzieży FA SPORTSWEAR! Linia dedykowana jest wielbicielkom i wielbicielom różnego rodzaju aktywności fizycznej z naciskiem na trening na siłowni, jogging, rower i fitness. W kolekcji wyjątkowe miejsce zajmuje też odzież przeznaczona dla prawdziwych twardzieli o atletycznej sylwetce - linia MUSCLE NATION!

Read More

FA w Hong Kongu na ARNOLD CLASSIC, 20 - 21 sierpnia!

W weekend 19 - 21 sierpnia spotkacie nas na ARNOLD CLASSIC w Hong Kongu! To kolejne wydarzenie z cyklu imprez organizowanych na całym świecie przez Arnolda Schwarzeneggera.

Read More

FA na Tour de Pologne i Tour The Pologne Women

W drugiej połowie lipca będzie można spotkać ekipę FA Engineered Nutrition i poznać nasze produkty podczas Tour de Pologne UCI World Tour i Tour The Pologne Women!

Read More

Download catalog