Aktualności

FIBO 2012

W dniach 19–22 kwietnia w Exhibition Centre w Essen odbyła się kolejna edycja największych europejskich targów fitness – FIBO.

Read More

FIBO 2011

Jak co roku w drugiej połowie kwietnia niemieckie Essen zamieniło się w prawdziwą Mekkę sportowców.

Read More

Body Power Expo 2011 Birmingham

W drugiej połowie maja w angielskim Birmingham odbyły się międzynarodowe targi poświęcone suplementacji, fitness, kulturystyce i wszystkiemu, co z tą branżą związane.

Read More

Arnold Classic Europe 2011

Za nami prawdziwe kulturystyczne święto w Madrycie! Po raz pierwszy na Starym Kontynencie rozegrano zawody Arnold Classic Europe oraz Arnold Amatorów.

Read More

Body Power Expo 2012

Od czterech lat Birmingham może się poszczycić dużymi targami kulturystycznymi: Body Power Expo.

Read More

Arnold Classic Europe 2012

Europejska edycja tej prestiżowej imprezy odbyła się w dniach 11–14 października w madryckiej hali na Casa de Campo. Jednak 700 zawodników przybyłych z całego świata już 11 października brało czynny udział w imprezie, kiedy to w dniu organizacyjnym przez 10 godzin odbywały się weryfikacje.

Read More

Xtreme Team w Anglii i Irlandii

Zapraszamy na spotkania z Xtreme Team w Anglii i Irlandii! Przyjdź i zobacz na żywo zawodników FA Engineered Nutrition® - Samiego Al Haddad, Radosława Słodkiewicza, Tomasza Bobrowskiego, Szymona Ładę, Tomasza Słodkiewicza, Alexa Bardachou, Ricardo Alexandre Correia, Artura Denkiewicza i Piotra Jabłońskiego.

Read More

Fitnessfestivalen 2012 Göteborg

Po gorącym Madrycie przyszedł czas na Göteborg, który wcale nie okazał się zimny dla ekipy FA Nutrition. Obiekty targowe zlokalizowane są tu w samym centrum miasta, zaraz przy najsłynniejszym w Skandynawii parku rozrywki Liseberg.

Read More

FA Xtreme Team w Bydgoszczy

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wizyty FA Xtreme Team w Bydgoszczy

Read More

FA Xtreme Team w Grodzisku i Pile

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wizyty FA Xtreme Team w Pile i Grodzisku!

Read More

« Previous1234567...10Next »