Aktualności

Tauron Lang Team Race edycja III

W najbliższą niedzielę 14 czerwca odbędzie się Tauron Lang Team Race, trzeci wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 2 części – MINI na dystansie 51 km oraz MAXI na dystansie 85 km.

Read More

Nowe wydanie Muscular Development Polska

Nowe wydanie Muscular Development Polska w sprzedaży już od 1 lipca. W najnowszym numerze m.in. trening klaty Piotra Piechowiaka, nowości z zakresu treningu, diety, doboru suplementów, zdrowia, dopingu i seksu...

Read More

Skandia Maraton Lang Team edycja V

W najbliższą sobotę 04 lipca odbędzie się Skandia Maraton Lang Team, piąty wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 4 części – RODZINNA PARADA na dystansie 8km , MINI na dystansie 31km, MEDIO na dystansie 58km, GRAND FONDO na dystansie 86km

Read More

Tauron Lang Team Race edycja IV

W najbliższą niedzielę 5 lipca odbędzie się Tauron Lang Team Race, czwarty wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 2 części – MINI na dystansie 57 km oraz MAXI na dystansie 114 km.

Read More

Pierwszy etap 72. Tour de Pologne

Marcel Kittel (Giant Alpecin) wygrał po sprinterskim finiszu pierwszy etap 72. Tour de Pologne w Warszawie i został liderem wyścigu.

Read More

Drugi etap 72. Tour de Pologne

Matteo Pelucchi (IAM Cycling) wygrał drugi etap 72. Tour de Pologne UCI World Tour z Częstochowy do Dąbrowy Górniczej. Liderem wyścigu pozostał Marcel Kittel (Giant - Alpecin). Pod koniec etapu w peletonie doszło do poważnej kraksy.

Read More

Trzeci etap 72. Tour de Pologne

Matteo Pelucchi (IAM Cycling) wygrał po finiszu z peletonu trzeci etap 72. Tour de Pologne UCI World Tour z Zawiercia do Katowic. Liderem klasyfikacji generalnej wyścigu pozostaje Marcel Kittel (Team Giant-Alpecin).

Read More

Czwarty etap 72. Tour de Pologne

Maciej Bodnar (Tinkoff-Saxo) wygrał czwarty etap 72. Tour de Pologne UCI World Tour z Jaworzna do Nowego Sącza o długości 220 kilometrów. Nowym liderem wyścigu został Kamil Zieliński (Reprezentacja Polski), który dziś na mecie był drugi i odebrał żółtą koszulkę Marcelowi Kittelowi (Giant-Alpecin).

Read More

Piąty etap 72. Tour de Pologne

Bart De Clercq (Lotto Soudal) wygrał piąty etap 72. Tour de Pologne UCI World Tour z Nowego Sącza do Zakopanego i został nowym liderem wyścigu. Najlepszy z Polaków Tomasz Marczyński (Reprezentacja Polski) był dziś szesnasty, a w klasyfikacji generalnej zajmuje 21. miejsce.

Read More

Szósty etap 72. Tour de Pologne

Sergio Henao (Team Sky) wygrał szósty, królewski etap 72. Tour de Pologne UCI World Tour z BUKOVINA Terma Hotel Spa do Bukowiny Tatrzańskiej i został nowym liderem wyścigu. Z rywalizacji wycofał się mistrz świata Michał Kwiatkowski (Etixx – Quick Step).