Marka Fitness Authority już od 18 kwietnia w sklepach Lidl w całej Polsce!

Kochani! Mamy dla Was świetną wiadomość! Już od 18 kwietnia w całej Polsce w ramach tygodnia sportowego w sklepach Lidl dostępne będą nasze bestsellery oraz produkty z nowej linii Active Series, która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających  klientach.

Active Series to seria produktów dedykowana ludziom aktywnym, którzy dbają o jakość spożywanych posiłków i potrzebują odżywczych składników niezbędnych w okresach wzmożonej aktywności fizycznej. W linii Active Series znajdziecie koktajl białkowy, koktajl regeneracyjny, aminokwasy rozgałęzione BCAA oraz proteinowe naleśniki błyskawiczne, czyli wszystko czego potrzebujecie w okresie treningu i regeneracji. Produkty zostały opracowane tak, aby były przede wszystkim pożywne i smaczne, ale także łatwe w przygotowaniu, stanowiąc tym samym idealne urozmaicenie diety. W ofercie także nasze flagowe produkty, takie jak: Xtreme Napalm Igniter Shot, Carborade® Energy Gel, Carborade® Recovery Bar oraz L-Carnitine 3000 plus, które są idealnym wsparciem podczas aktywności fizycznej.

Bycie fit nie zawsze wiąże się z wyrzeczeniami. Spróbujcie i przekonajcie się sami!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, na której prezentujemy szczegóły dotyczące produktów dostępnych w sklepach Lidl.

http://www.fanutrition.pl/pl/produkty/lidl/