Dortmund 2016

Piątek i sobota (20-21.10.2016 r.) były gratką dla fanów kulturystyki za sprawą zorganizowanych targów Joe Weider’s Olympia Europe w Dortmundzie. Impreza, która jest znana i ceniona na całym świecie dopiero zyskuje na popularności wśród fanów z Europy. Fitness Authority jak zawsze obecne było w mocnym składzie, prezentując swoje bestsellery oraz nowości. Stoiska FA cieszyły się ogromnym zainteresowaniem!

Read More

FA na Mr. Olympia Europe, Dortmund!

W weekend 21 - 22 października br. odbędzie się Mr. Olympia Europe w Dortmund. To święto wszystkich kulturystów - zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Podczas europejskiej edycji tych najbardziej prestiżowych zawodów na świecie będzie również gościć FA Engineered Nutrition®

Read More

Relacja z udziału FA na Arnold Classic Europe w Barcelonie

W miniony weekend 23-25 września ekipa FA gościła na Arnold Classic Europe, święcie wszystkich fanów kulturystyki i branży fitness. Nasze stoisko było jednym z największych na całej imprezie i odwiedziło nas mnóstwo Zwiedzających.

Read More

FA na Arnold Classic Barcelona, 23 – 25 września

Arnold Classic Europe to święto wszystkich fanów kulturystyki i branży fitness. Impreza zalicza się do najważniejszych, najbardziej spektakularnych wydarzeń w świecie profesjonalnej kulturystyki. FA Engineered Nutrition® zaprezentuje na niej swoje produkty kolejny raz i tak jak zawsze na naszym stoiku będzie się wiele działo!

Read More

FA na FIBO w Szanghaju, 8 – 10 września

Początkiem września ekipa FA będzie gościć w Szanghaju! W weekend 8 - 10 września spotkacie nas na targach FIBO! Szanghajskie targi są głównym miejscem spotkań azjatyckich amatorów kulturystyki, treningu siłowego, a także innych dyscyplin sportowych.

Read More

Nowa linia odzieży sportowej FA SPORTSWEAR – nie tylko dla pasjonatów sportu!

Fanów aktywnego stylu życia i nowoczesnych stylizacji ubraniowych czeka wspaniała niespodzianka. Ruszyła sprzedaż kolekcji odzieży FA SPORTSWEAR! Linia dedykowana jest wielbicielkom i wielbicielom różnego rodzaju aktywności fizycznej z naciskiem na trening na siłowni, jogging, rower i fitness. W kolekcji wyjątkowe miejsce zajmuje też odzież przeznaczona dla prawdziwych twardzieli o atletycznej sylwetce - linia MUSCLE NATION!

Read More

Download catalog