FA na BUKOVINA Lang Team Maraton MTB!

W sobotę 11 czerwca FA Nutrition zaprezentuje się podczas BUKOVINA Lang Team Maraton MTB!

Read More

W sobotę FA pojawi się na Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku!

Już w najbliższą sobotę 21 maja FA Nutrition zaprezentuje się podczas Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku! W czasie tego wydarzenia będzie można sprawdzić swoją kolarską formę, wziąć udział w rodzinnych rozrywkach i oczywiście kibicować najlepszym zawodnikom walczącym o puchar Polski w maratonach MTB!

Read More

Inauguracyjny wyścig Colnago Lang Team Race w Gdańsku

Wszystkich miłośników kolarstwa szosowego zapraszamy w najbliższy weekend do Gdańska. W niedzielę 22 maja odbędzie się inauguracyjny wyścig Colnago Lang Team Race.

Read More

FA po raz pierwszy na targach Fit & Beauty w Krakowie!

W dniach 14 – 15 maja wszyscy zwolennicy zdrowia, aktywnego stylu życia i urody będą mogli odwiedzić nas na targach Fit & Beauty w Krakowie! Tym razem zaprezentujemy wyjątkową linię produktów So good!®

Read More

Skandia Maraton Lang Team w Krakowie

Już w najbliższą sobotę 7 maja FA Engineered Nutrition® zaprezentuje się podczas drugiej edycji Skandia Maraton Lang Team w Krakowie! W czasie tego wydarzenia będzie można sprawdzić swoją kolarską formę, wziąć udział w rodzinnych rozrywkach i oczywiście kibicować najlepszym zawodnikom walczącym o puchar Polski w maratonach MTB!

Read More

BODYPOWER Expo 2016

Zapraszamy wszystkich miłośników fitness, sportów siłowych i sztuk walki na targi BODY POWER 2016, które odbędą się w dniach 13-15 maja w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.

Read More

Download catalog