Trzeci etap 72. Tour de Pologne

Matteo Pelucchi (IAM Cycling) wygrał po finiszu z peletonu trzeci etap 72. Tour de Pologne UCI World Tour z Zawiercia do Katowic. Liderem klasyfikacji generalnej wyścigu pozostaje Marcel Kittel (Team Giant-Alpecin).

Read More

Drugi etap 72. Tour de Pologne

Matteo Pelucchi (IAM Cycling) wygrał drugi etap 72. Tour de Pologne UCI World Tour z Częstochowy do Dąbrowy Górniczej. Liderem wyścigu pozostał Marcel Kittel (Giant - Alpecin). Pod koniec etapu w peletonie doszło do poważnej kraksy.

Read More

Pierwszy etap 72. Tour de Pologne

Marcel Kittel (Giant Alpecin) wygrał po sprinterskim finiszu pierwszy etap 72. Tour de Pologne w Warszawie i został liderem wyścigu.

Read More

Tauron Lang Team Race edycja IV

W najbliższą niedzielę 5 lipca odbędzie się Tauron Lang Team Race, czwarty wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 2 części – MINI na dystansie 57 km oraz MAXI na dystansie 114 km.

Read More

Skandia Maraton Lang Team edycja V

W najbliższą sobotę 04 lipca odbędzie się Skandia Maraton Lang Team, piąty wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 4 części – RODZINNA PARADA na dystansie 8km , MINI na dystansie 31km, MEDIO na dystansie 58km, GRAND FONDO na dystansie 86km

Read More

Nowe wydanie Muscular Development Polska

Nowe wydanie Muscular Development Polska w sprzedaży już od 1 lipca. W najnowszym numerze m.in. trening klaty Piotra Piechowiaka, nowości z zakresu treningu, diety, doboru suplementów, zdrowia, dopingu i seksu...

Read More

Download catalog