Skandia Maraton Lang Team edycja V

W najbliższą sobotę 04 lipca odbędzie się Skandia Maraton Lang Team, piąty wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 4 części – RODZINNA PARADA na dystansie 8km , MINI na dystansie 31km, MEDIO na dystansie 58km, GRAND FONDO na dystansie 86km

Read More

Nowe wydanie Muscular Development Polska

Nowe wydanie Muscular Development Polska w sprzedaży już od 1 lipca. W najnowszym numerze m.in. trening klaty Piotra Piechowiaka, nowości z zakresu treningu, diety, doboru suplementów, zdrowia, dopingu i seksu...

Read More

Tauron Lang Team Race edycja III

W najbliższą niedzielę 14 czerwca odbędzie się Tauron Lang Team Race, trzeci wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 2 części – MINI na dystansie 51 km oraz MAXI na dystansie 85 km.

Read More

Skandia Maraton Lang Team edycja IV

W najbliższą sobotę 13 czerwca odbędzie się skandia Skandia Maraton Lang Team, czwarty wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 4 części – RODZINNA PARADA na dystansie 7km , MINI na dystansie 33km, MEDIO na dystansie 65km, GRAND FONDO na dystansie 98km.

Read More

Tauron Lang Team Race

W najbliższą niedzielę, 31 maja, odbędzie się Tauron Lang Team Race, drugi wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 2 części – MINI na dystansie 68 km oraz MAXI na dystansie 98 km.

Read More

Skandia Maraton Lang Team

Skandia Maraton Lang Team to jeden z najpopularniejszych cykli maratonów rowerowych w Polsce. W imprezie biorą udział zarówno amatorzy, jak i profesjonalni zawodnicy. Wyścigi odbywają się w 29 kategoriach wiekowych.

Read More

Download catalog