Tauron Lang Team Race edycja III

W najbliższą niedzielę 14 czerwca odbędzie się Tauron Lang Team Race, trzeci wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 2 części – MINI na dystansie 51 km oraz MAXI na dystansie 85 km.

Read More

Skandia Maraton Lang Team edycja IV

W najbliższą sobotę 13 czerwca odbędzie się skandia Skandia Maraton Lang Team, czwarty wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 4 części – RODZINNA PARADA na dystansie 7km , MINI na dystansie 33km, MEDIO na dystansie 65km, GRAND FONDO na dystansie 98km.

Read More

Tauron Lang Team Race

W najbliższą niedzielę, 31 maja, odbędzie się Tauron Lang Team Race, drugi wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 2 części – MINI na dystansie 68 km oraz MAXI na dystansie 98 km.

Read More

Skandia Maraton Lang Team

Skandia Maraton Lang Team to jeden z najpopularniejszych cykli maratonów rowerowych w Polsce. W imprezie biorą udział zarówno amatorzy, jak i profesjonalni zawodnicy. Wyścigi odbywają się w 29 kategoriach wiekowych.

Read More

Rimini Welness

W czwartek, 28 maja startuje 10 edycja targów Rimini Welness. Jest to jedna z największych imprez tego typu w Europie, gdzie wystawiają się firmy z branży fitness, wellness i sport, w zeszłym roku odwiedziło je ponad ćwierć miliona osób a na Expo wystawiało się ponad 400 wystawców z Europy, Bliskiego Wschodu, Azji i Południowej Ameryki. Impreza potrwa do niedzieli 31 maja.

Read More

BODY POWER 2015

Zapraszamy wszystkich miłośników fitness, sportów siłowych i sztuk walki na targi BODY POWER 2015, które odbędą się w dniach 15-17 maja w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.

Read More

Download catalog