Rimini Welness

W czwartek, 28 maja startuje 10 edycja targów Rimini Welness. Jest to jedna z największych imprez tego typu w Europie, gdzie wystawiają się firmy z branży fitness, wellness i sport, w zeszłym roku odwiedziło je ponad ćwierć miliona osób a na Expo wystawiało się ponad 400 wystawców z Europy, Bliskiego Wschodu, Azji i Południowej Ameryki. Impreza potrwa do niedzieli 31 maja.

Read More

BODY POWER 2015

Zapraszamy wszystkich miłośników fitness, sportów siłowych i sztuk walki na targi BODY POWER 2015, które odbędą się w dniach 15-17 maja w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.

Read More

SKANDIA Maraton LANG TEAM

W tym roku seria wyścigów SKANDIA Maraton LANG TEAM startuje w Warszawie już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia o godzinie 11:00.

Read More

Orlen Warsaw Marathon 2015

Zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania na Orlen Warsaw Marathon 2015. Impreza będzie się składać z dwóch części – Expo, które będzie się mieścić przy miasteczku biegaczy na błoniach Stadionu Narodowego w dniach 23-26 kwietnia oraz biegów które odbędą się ostatniego dnia imprezy w niedzielę – maratonu 42,195 km, ćwierćmaratonu 10km i marszobiegu 4,6km.

Read More

WYMARZONE OTWARCIE KOLARSKIEGO SEZONU W SOBÓTCE

Maciej Paterski zwyciężył w Ślężańskim Mnichu w Sobótce – wyścigu, który tradycyjnie rozpoczyna kolarski sezon w Polsce. W inauguracyjnym wyścigu szosowego cyklu dla amatorów TAURON Lang Team Race triumfowali Zbigniew Gucwa i Damian Miela.

Read More

Wrocław Sport Power

To będą największe targi sportowe na Dolnym Śląsku! 18-19 kwietnia w legendarnej Hali Stulecia, odbędzie się Wrocław Sport Power. Organizatorzy zapewnili mnóstwo sportowych emocji i liczą na tysiące odwiedzających.

Read More

Download catalog