The Hotel Show Dubai 2022

Targi The Hotel Show Dubai 2022 za nami! To były 3 dni pełne ekscytujących atrakcji, możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych i uczenia się od najlepszych w branży hotelarskiej. Firma Fitness Authority zaprezentowała ofertę produktów dedykowanych tej branży.

Read More

Dubai Muscle Show 2022

Po raz kolejny dołączymy do grona wystawców Dubai Muscle Show – największej imprezy branży fitness na Bliskim Wschodzie! Tegoroczna edycja targów odbędzie się 28–30 października w Dubai World Trade Center.

Read More

PCA Polish Finals za nami!

Fitness Authority od lat wspiera sportowców i z radością uczestniczy, w różnorodnych zawodach oraz festiwalach. Podczas trwającego wydarzenia, przekazała uczestnikom zestawy startowe oraz nagrody. Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników, za ciężką pracę i wytrzymałość, a także za zdobyte medale!

Read More

Fitness Authority Champions Cup PRO Qualifier!

Zapraszamy na kolejną edycje Festiwalu Sportów Sylwetkowych, które to odbędą się w dniach 27 - 29 maja w Warszawie w Markach.

Read More

FIBO Global Fitness 2022 Video

FIBO Global Fitness już za nami! Mieliśmy okazję spotkać się zarówno z fanami sportu, jak i partnerami biznesowymi z całego świata. Przez cztery dni targowe tłumy odwiedziły nasze stoisko, aby zobaczyć, co dla nich przygotowaliśmy – odwiedzający mogli wziąć udział w konkursach, spróbować naszych produktów i zrobić pamiątkowe zdjęcia z atletami.

Read More

The Hotel Show Dubai!

Wielkimi krokami w bajecznym Dubaju zbliża się największe wydarzenie branży hotelarsko-gastronomicznej – The Hotel Show Dubai! Tegoroczne targi przypadają na 24–26 maja i odbędą się w prestiżowym Dubai World Trade Centre!

Read More

Download catalog

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 74 545,03 zł w ramach projektu grantowego „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”.

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 86 574,82 zł na kapitał obrotowy w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 – Projekt POIR.03.04.00-22-0271/20-00