SKANDIA Maraton LANG TEAM

W tym roku seria wyścigów SKANDIA Maraton LANG TEAM startuje w Warszawie już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia o godzinie 11:00.

Read More

Orlen Warsaw Marathon 2015

Zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania na Orlen Warsaw Marathon 2015. Impreza będzie się składać z dwóch części – Expo, które będzie się mieścić przy miasteczku biegaczy na błoniach Stadionu Narodowego w dniach 23-26 kwietnia oraz biegów które odbędą się ostatniego dnia imprezy w niedzielę – maratonu 42,195 km, ćwierćmaratonu 10km i marszobiegu 4,6km.

Read More

WYMARZONE OTWARCIE KOLARSKIEGO SEZONU W SOBÓTCE

Maciej Paterski zwyciężył w Ślężańskim Mnichu w Sobótce – wyścigu, który tradycyjnie rozpoczyna kolarski sezon w Polsce. W inauguracyjnym wyścigu szosowego cyklu dla amatorów TAURON Lang Team Race triumfowali Zbigniew Gucwa i Damian Miela.

Read More

Wrocław Sport Power

To będą największe targi sportowe na Dolnym Śląsku! 18-19 kwietnia w legendarnej Hali Stulecia, odbędzie się Wrocław Sport Power. Organizatorzy zapewnili mnóstwo sportowych emocji i liczą na tysiące odwiedzających.

Read More

Mistrzostwa Polski Kobiet, Mężczyzn i Par w Kulturystyce i Fitness

To najbardziej prestiżowe wydarzenie kulturystyczne w Polsce! 18 i 19 kwietnia w Kielcach odbędą się mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness. Zapraszamy na stoisko Fitness Authority, gdzie czekać będą na Was promocyjne ceny i mnóstwo niespodzianek. Już w najbliższy weekend swoje atuty na scenie Centrum Kongresowego Targów Kielce, zaprezentuje blisko 300 zawodniczek i zawodników.

Read More

FIBO 2015

Spotkajmy się na FIBO To najlepsza impreza dla tych, którzy dbają o swoje ciała w Europie! W dniach 9-12 kwietnia odbędą się wielkie targi FIBO. Na ten czas do Köln w Niemczech, przyjadą najlepsi bodybuilderzy i wystawcy z branży fitness z całego świata. Nie zabraknie tam również FA Nutrition.

Read More

Download catalog