FA na Fit Festival w Gdańsku!

Kulturystyczne Debiuty, Cross Baltic Challenge, Cash Bench Press, mistrzostwa Polski w armwrestlingu. To wszystko już w ten weekend w Gdańsku, podczas Fit Festivalu. Nie mogło tam zabraknąć Fitness Authority!

Read More

Nowy numer Muscular Development już w sprzedaży z kuponami na darmowe próbki GEAR i PREMIUM NUTRITION!

Z okazji zbliżającego się sezonu życzymy Wam wymarzonej sylwetki, świetnej formy i wielkich sukcesów. Jak w każdym numerze „Muscular Development Polska”, przygotowaliśmy dla naszych Czytelników ponad dwieście stron pełnych kulturystycznej wiedzy, która przybliży Was do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Read More

Nowe wydanie Muscular Development Polska w sprzedaży już od 31 grudnia.

Nowe wydanie Muscular Development Polska w sprzedaży już od 31 grudnia. W najnowszym numerze m.in. wielki trening braci Słodkiewicz, nowości z zakresu treningu, poprawnego wykonywania ćwiczeń, diety, doboru suplementów, zdrowia, dopingu i seksu, a także absolutny hit...legendarny Kevin Levrone wraca. Oprócz tego relacje z mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów w Katowicach, Pucharu Polski w Mińsku Mazowieckim, mistrzostw świata w Brazylii, a także FA Challenge w Warszawie. Wraz z nowym wydaniem Muscular Development kupon na darmowe próbki Gear od Fitness Authority. MD dostępne w punktach sprzedaży Empik, Ruch, Kolporter, Garmond Press i w wybranych sklepach sieci Żabka.

Read More

Grudniowy numer Muscular Development w sprzedaży

Grudniowy numer Muscular Development w sprzedaży, a wraz z nim darmowe próbki Gear od Fitness Authority. Wypróbujcie odżywki za darmo i dowiedźcie się wszystkiego o treningach, odżywianiu, suplementacji oraz polskiej i zagranicznej kulturystyce. Muscular Development kupicie w salonach Empik, Kolporter, Ruch, Garmond Press i w wybranych sklepach sieci Żabka.

Read More

Spotkaj się z FA na Pucharze Polski

W niedziele w Mińsku Mazowieckim, odbędą się zawody o Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness. Na scenie zaprezentują się zawodnicy i zawodniczki z całego kraju.

Read More

Fit&Sport Show w Warszawie

Jeśli pasjonuje Was sport i fitness musicie tam być! 15 i 16 listopada w hali Expo XXI w Warszawie, odbędą się wielkie targi Fit & Sport Show.

Read More

Download catalog