Grudniowy numer Muscular Development w sprzedaży

Grudniowy numer Muscular Development w sprzedaży, a wraz z nim darmowe próbki Gear od Fitness Authority. Wypróbujcie odżywki za darmo i dowiedźcie się wszystkiego o treningach, odżywianiu, suplementacji oraz polskiej i zagranicznej kulturystyce. Muscular Development kupicie w salonach Empik, Kolporter, Ruch, Garmond Press i w wybranych sklepach sieci Żabka.

Read More

Spotkaj się z FA na Pucharze Polski

W niedziele w Mińsku Mazowieckim, odbędą się zawody o Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness. Na scenie zaprezentują się zawodnicy i zawodniczki z całego kraju.

Read More

Fit&Sport Show w Warszawie

Jeśli pasjonuje Was sport i fitness musicie tam być! 15 i 16 listopada w hali Expo XXI w Warszawie, odbędą się wielkie targi Fit & Sport Show.

Read More

Borecki i Mocior najlepsi wśród juniorów.

Kulturyści opanowali stolicę Górnego Śląska! W miniony weekend w Katowicach odbyły się mistrzostwa Polski juniorów weteranów w kulturystyce i fitness. Gwiazdą zawodów był Piotr Borecki, który triumfował w kategorii juniorów powyżej 75 kg oraz Open. Publiczność rozgrzała do czerwoności rywalizacja w kategorii juniorek fitness bikini. Bezkonkurencyjna okazała się...

Read More

Już w weekend Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów 2014 w Katowicach!

Serdecznie zapraszamy na stoisko Fitness Authority, które stawiamy dla Państwa na terenie katowickiego Spodka. Już w weekend odbędzie się tam jedno z najciekawszych wydarzeń na polskiej mapie sportów sylwetkowych – Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów 2014 w Katowicach. Przygotowaliśmy dla Was produkty w naprawdę doskonałych cenach, ponad 30 promocji i innych atrakcji.

Read More

Tomasz Słodkiewicz zwycięzcą VII Zawodów w Kulturystyce i Fitness Sopot 2014

Miło nam poinformować, że zawodnik FA Engineered Nutrition – Tomasz Słodkiewicz wygrał kategorie do 90 kg oraz OPEN w VII Zawodach w Kulturystyce i Fitness Sopot 2014.

Read More

Download catalog