Borecki i Mocior najlepsi wśród juniorów.

Kulturyści opanowali stolicę Górnego Śląska! W miniony weekend w Katowicach odbyły się mistrzostwa Polski juniorów weteranów w kulturystyce i fitness. Gwiazdą zawodów był Piotr Borecki, który triumfował w kategorii juniorów powyżej 75 kg oraz Open. Publiczność rozgrzała do czerwoności rywalizacja w kategorii juniorek fitness bikini. Bezkonkurencyjna okazała się...

Read More

Już w weekend Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów 2014 w Katowicach!

Serdecznie zapraszamy na stoisko Fitness Authority, które stawiamy dla Państwa na terenie katowickiego Spodka. Już w weekend odbędzie się tam jedno z najciekawszych wydarzeń na polskiej mapie sportów sylwetkowych – Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów 2014 w Katowicach. Przygotowaliśmy dla Was produkty w naprawdę doskonałych cenach, ponad 30 promocji i innych atrakcji.

Read More

Tomasz Słodkiewicz zwycięzcą VII Zawodów w Kulturystyce i Fitness Sopot 2014

Miło nam poinformować, że zawodnik FA Engineered Nutrition – Tomasz Słodkiewicz wygrał kategorie do 90 kg oraz OPEN w VII Zawodach w Kulturystyce i Fitness Sopot 2014.

Read More

Sami Al Haddad wygrywa Mozolani Pro

Miło nam poinformować, że zawodnik FA Engineered Nutrition - Sami Al Haddad wygrał kategorię 212 funtów na zawodach Mozolani Pro Classic 2014! Gratulujemy!

Read More

Opole Sport Fair 2014

Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu OPOLE SPORT FAIR, które odbędzie się w dniach 31.05-1.06. 2014 roku w nowym obiekcie, w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu, przy ul. Wrocławskiej 158.

Read More

BodyPower Expo 2014 Birmingham

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Birmingham, BodyPower EXPO

Read More

Download catalog