FIBO 2014

Zapraszamy do obejrzenia relacji z targów FIBO 2014

Read More

FA Xtreme Team w Krakowie

Zapraszamy do Krakowa do Relax Body Club na spotkanie z FA Xtreme Team. Będziecie mieli okazję spotkać na żywo i porozmawiać z Tomkiem Słodkiewiczem, Markiem Doroszem, Gosią Mączyńską, Bartoszem Guranem i Radkiem Słodkiewiczem

Read More

FA Xtreme Team w Katowicach

Zapraszamy na spotkanie z FA Xtreme Team do Katowic, do Akademi Wychowania Fizycznego. Podczas spotkania będziecie mogli porozmawiać z Tomkiem Słodkiewiczem, Markiem Doroszem, Gosią Mączyńską, Bartoszem Guranem czy też z Radosławem Słodkiewiczem.

Read More

Fitness Festivalen Göteborg 2013

Mamy zaszczyt zaprosić na Fitness Festivalen, targi branży fitness, które odbędą się w Göteborgu w dniach 30 listopada - 1 grudnia. Zapraszamy na stoisko FA Engineered Nutrition, gdzie znajdą Państwo nasze produkty w promocyjnych cenach.

Read More

FA Xtreme Team w Białej Podlasce i w Siedlcach

Zapraszamy na spotkania z FA Xtreme Team do Białej Podlaski i w Siedlcach

Read More

III Maraton Fitness - Ostrów Mazowiecka

17 listopada 2013 r. w MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej odbył się III Maraton Fitness, udział wzięło 46 osób w tym trzech panów ;-) Sponsorem głównym był Pan Tadeusz Zarębski z Firmy Fitness Authority, dzięki Niemu między innymi zawodnicy mogli wystąpić w jednakowych koszulkach. Uczestnicy musieli się zmierzyć z 5 lekcjami po 50 min. ( Street Dance, Zumba, Step, Latino Dance, Choreo4Fan) i 20 minutowym na koniec strtchingiem.

Read More

Download catalog