Dubai Muscle Show 2021

Za nami największa impreza branży fitness na Bliskim Wschodzie – Dubai Muscle Show! Podczas trzech dni mieliśmy okazję spotkać się zarówno z fanami sportu, jak i partnerami biznesowymi z całego świata. Ogromna frekwencja podczas targów przełożyła się również na zainteresowanie naszymi stoiskami. Tłumy osób przez trzy dni targowe chciało zobaczyć, co dla nich przygotowaliśmy – wziąć udział w konkursach, spróbować naszych produktów i zrobić pamiątkowe zdjęcia z atletami.

Read More

Firma Fitness Authority otrzymała wsparcie ze środków Unii Europejskiej

Głównym celem projektu jest zwiększenie przychodów z działalności eksportowej przedsiębiorstwa poprzez poszerzenie ekspansji na rynki zagraniczne. Cele, jakie chcemy w najbliższym czasie osiągnąć to: zwiększenie rozpoznawalności marki na rynkach zagranicznych, pozyskanie nowych klientów.

Read More

Dubai Muscle Show 2021

Fitness Authority dołącza do grona wystawców Dubai Muscle Show, który odbędzie w dniach 28-30 października tego roku w Dubaju. Mamy przyjemność ogłosić, że zaprezentujemy nasze produkty na najbardziej znanym na Bliskim Wschodzie wydarzeniu fitness, gdzie pasjonaci wszelkich rodzajów aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia mogą spotkać gwiazdy z branży.

Read More

Fitness Authority Sponsorem Festiwalu Sportów Sylwetkowych PZKFiTS

W dniach 14–17 października w Grodzisku Wielkopolskim odbędzie się Festiwal Sportów Sylwetkowych PZKFiTS. Zawody będą jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata wszystkich dyscyplin, które odbędą się w Santa Susanna już za dwa tygodnie. Fitness Authority jest fundatorem pakietów startowych dla wszystkich uczestników zawodów oraz nagród.

Read More

8. EDYCJA FIWE FITNESS TRADE SHOW 2021 ZA NAMI!

11–12 września w warszawskim XXI EXPO odbyła się 8. edycja FIWE Fitness Trade Show. Targi były nie tylko okazją do odwiedzenia stoisk firm związanych z branżą fitness i zdrowego stylu życia, ale możliwością uczestniczenia w wielu wydarzeniach towarzyszących, m.in.: obejrzenia zawodów kulturystycznych, walk bokserskich i kickbokserskich, pokazu mody oraz wzięcia udziału w licznych konferencjach. Podczas tegorocznej edycji postawiono akcent na aspekt muzyczny, czego rezultatem były liczne koncerty, w tym jednej z gwiazd tegorocznych targów – Popka.

Read More

Fitness Authority oficjalnym Sponsorem oraz Głównym Partnerem 6. edycji Festiwalu Sportów Sylwetkowych NPC Worldwide & IFBB PRO League

Informujemy, że 6. edycja Festiwalu Sportów Sylwetkowych NPC Worldwide & IFBB PRO League odbędzie się w dniach 18-19 września w Warszawie. Miejscem rozgrywania zawodów będzie Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne - MCER. Zapraszamy!

Read More

Download catalog

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 74 545,03 zł w ramach projektu grantowego „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”.

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 86 574,82 zł na kapitał obrotowy w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 – Projekt POIR.03.04.00-22-0271/20-00