X Zawody w Kulturystyce i Fitness SOPOT 2017

W dniach 14-15 lipca w Sopocie odbyły się tradycyjne zawody kulturystyczne na molo organizowane przez Pana Henryka Hryszkiewicza. Zawody te mają długoletnią tradycję i ze względu na termin i atrakcyjne miejsce zawsze przyciągają rzesze fanów.

Read More

Relacja z Vienna Life LANGTEAM

Kolejny maraton z cyklu ViennaLifeLang Team w Krokowej już za nami! Pogoda nie odstraszyła uczestników i kibiców, którzy tłumnie przybyli na miejsce rozgrywania imprezy.

Read More

Vienna Life LANGTEAM!

W najbliższą sobotę 1 lipca będziecie mieli kolejną okazję, by zajrzeć na nasze stanowisko podczas Vienna Life LANGTEAM! Tym razem spotkamy się w malowniczej miejscowości Krokowa. Podczas tej imprezy będziecie mogli nie tylko wziąć udział w wyścigach, ale także czynnie dopingować wszystkich startujących!. Nie zabraknie także rozrywek dla wszystkich przybyłych, w tym także dla najmłodszych, których zawsze otaczamy szczególną troską.

Read More

Samotna podróż Romualda Koperskiego przez Atlantyk

Znany podróżnik pan Romuald Koperski niedawno dokonał niesamowitego wyczynu - sam, na malutkiej łódce przepłynął Ocean Atlantycki! Wyruszył z Wysp Kanaryjskich, by zakończyć swoją podróż na jednej z wysp Karaibów.

Read More

Vienna Life LANGTEAM

W nadchodzącą sobotę 27 maja będziecie mieli niepowtarzalną okazję odwiedzić nasze stanowisko podczas Vienna Life LANGTEAM w samym sercu Pomorza - Gdańsku! Podczas tej imprezy będziecie mogli nie tylko sprawdzić swoją kolarską formę, ale także zaangażować się w kibicowanie zawodnikom walczącym o jak najlepsze miejsca!. Nie zabraknie także rozrywek dla wszystkich przybyłych, w tym także dla najmłodszych.

Read More

Fitness Authority sponsorem głównym Mediterranean Championship w Oranie!

W dniach 26-28 w Oranie odbyły się Mediterranean Championship i African Championship – olbrzymie imprezy sportowe skierowane do zawodników i zawodniczek sportów sylwetkowych z krajów basenu Morza śródziemnego i Afryki.

Read More

Download catalog