Lou-Lou przygotowuje się do ŚWIĄT WIELKANOCY

Nasza Lou-Lou przygotowuje się do ŚWIĄT WIELKANOCY, zobaczcie sami, co ją spotkało...

Read More

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Federacji NPC

Już za tydzień startują Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Federacji NPC, których jesteśmy sponsorem! Przygotowaliśmy dla zawodników zarówno PAKIETY startowe jak i NAGRODY!

Read More

Nowe smaki kremów WOW!

Przedstawiamy nowe smaki kremów WOW – Marcepan i Cappuccino!

Read More

BOXY świąteczne dla aktywnych

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Fitness Authority przygotował dla Was świąteczne BOXY! Podaruj bliskiej osobie zestaw zdrowych przekąsek, suplementów i witamin! Dwa zestawy idealnie dopasowane dla potrzeb aktywnych kobiet i mężczyzn! BOXY w promocyjnych cenach znajdziecie na fasklep.pl

Read More

Poczuj moc, siłe i energie FA Nutrition!

Poczuj moc, siłe i energie FA Nutrition! #fateam #fanutrition #fasportswear

Read More

Nowy produkt Fitness Authority - ICE Pump Pre workout

Z przyjemnością prezentujemy nowy produkt Fitness Authority - ICE Pump Pre workout. Unikalna formuła wzbogacona o betainę i glicerynę z efektem musującym i chłodzącym.

Read More

Download catalog

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 74 545,03 zł w ramach projektu grantowego „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”.

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 86 574,82 zł na kapitał obrotowy w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 – Projekt POIR.03.04.00-22-0271/20-00