STANOWISKO SO GOOD! NA JARMARKU DOMINIKAŃSKIM WYSTARTOWAŁO!

W sobotę miało miejsce huczne otwarcie 757. Jarmarku Św. Dominika w Gdańsku! Nasze stanowisko przy ulicy Szerokiej od momentu otwarcia cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

Read More

29 lipca - 20 sierpnia Jarmark Św. Dominika

Już w najbliższą sobotę 29 lipca rozpocznie się Jarmark Dominikański – wydarzenie, z którego Gdańsk słynie na całym świecie! Wśród stoisk będzie można także odnaleźć nasze stanowisko z produktami So Good!, a przede wszystkim naszym popisowym artykułem - pysznymi, pachnącymi, świeżutkimi naleśnikami prosto z patelni! 

Read More

X Zawody w Kulturystyce i Fitness SOPOT 2017

W dniach 14-15 lipca w Sopocie odbyły się tradycyjne zawody kulturystyczne na molo organizowane przez Pana Henryka Hryszkiewicza. Zawody te mają długoletnią tradycję i ze względu na termin i atrakcyjne miejsce zawsze przyciągają rzesze fanów.

Read More

Relacja z Vienna Life LANGTEAM

Kolejny maraton z cyklu ViennaLifeLang Team w Krokowej już za nami! Pogoda nie odstraszyła uczestników i kibiców, którzy tłumnie przybyli na miejsce rozgrywania imprezy.

Read More

Vienna Life LANGTEAM!

W najbliższą sobotę 1 lipca będziecie mieli kolejną okazję, by zajrzeć na nasze stanowisko podczas Vienna Life LANGTEAM! Tym razem spotkamy się w malowniczej miejscowości Krokowa. Podczas tej imprezy będziecie mogli nie tylko wziąć udział w wyścigach, ale także czynnie dopingować wszystkich startujących!. Nie zabraknie także rozrywek dla wszystkich przybyłych, w tym także dla najmłodszych, których zawsze otaczamy szczególną troską.

Read More

Samotna podróż Romualda Koperskiego przez Atlantyk

Znany podróżnik pan Romuald Koperski niedawno dokonał niesamowitego wyczynu - sam, na malutkiej łódce przepłynął Ocean Atlantycki! Wyruszył z Wysp Kanaryjskich, by zakończyć swoją podróż na jednej z wysp Karaibów.

Read More

Download catalog