Aktualności

GrandpaGang

Kiedy trzy lata temu usłyszeliśmy o pomyśle wnuka, który chciał przebiec ze swoim niepełnosprawnym dziadkiem maraton, byliśmy zaskoczeni. Takie historie nie zdarzają się na co dzień. Chcieliśmy Was zaprosić do wspólnego Biegu Ku Pamięci Dziadka Wiesia & Babci Halinki, który odbędzie się 17-19 kwietnia, zarówno w wirtualnie, jak i stacjonarnie. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie GrandpaGang.

Read More

Lou-Lou przygotowuje się do ŚWIĄT WIELKANOCY

Nasza Lou-Lou przygotowuje się do ŚWIĄT WIELKANOCY, zobaczcie sami, co ją spotkało...

Read More

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Federacji NPC

Już za tydzień startują Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Federacji NPC, których jesteśmy sponsorem! Przygotowaliśmy dla zawodników zarówno PAKIETY startowe jak i NAGRODY!

Read More

Nowe smaki kremów WOW!

Przedstawiamy nowe smaki kremów WOW – Marcepan i Cappuccino!

Read More

BOXY świąteczne dla aktywnych

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Fitness Authority przygotował dla Was świąteczne BOXY! Podaruj bliskiej osobie zestaw zdrowych przekąsek, suplementów i witamin! Dwa zestawy idealnie dopasowane dla potrzeb aktywnych kobiet i mężczyzn! BOXY w promocyjnych cenach znajdziecie na fasklep.pl

Read More

Poczuj moc, siłe i energie FA Nutrition!

Poczuj moc, siłe i energie FA Nutrition! #fateam #fanutrition #fasportswear

Read More

Nowy produkt Fitness Authority - ICE Pump Pre workout

Z przyjemnością prezentujemy nowy produkt Fitness Authority - ICE Pump Pre workout. Unikalna formuła wzbogacona o betainę i glicerynę z efektem musującym i chłodzącym.

Read More

FIWE Fitness Trade Show 2020 za nami!

18-20 września na warszawskim EXPO XXI odbyły się Targi FIWE Fitness Trade Show – to już siódma edycja wydarzenia, a w tym trzy hale wystawiennicze. Ten rok był inny niż dotychczas. Branża mocno ucierpiała przez pandemię i potrzebowała bodźca do tego, by wrócić na właściwe tory. Organizowane wydarzenie w nowym reżimie sanitarnym nie wpłynęło jednak negatywnie na frekwencję. Super impreza która zgromadziła mnóstwo pasjonatów sportu i zdrowego trybu życia. Nasze stanowisko było tuż przy głównej scenie, nieprzerwanie otoczone tłumem ludzi. Podczas targów rozegrane zostały także prestiżowe zawody gdzie najlepsi zawodnicy otrzymali od nas nagrody - sportowe torby wypełnione po brzegi suplami. Dziękujemy wszystkim którzy nas odwiedzili. Bezpośrednie spotkania z Wami są zawsze dla nas olbrzymią inspiracją i motywacją do tego, żeby dalej iść naprzód! :) Miniona 7 edycja targów FIWE zgromadziła na 15000 m2, 221 wystawców z 18 krajów z Polski i z zagranicy. Przez 3 dni trwania imprezy obiekt Expo XXI odwiedziło 29361 osób.

Read More

V Puchar Bałtyku

15 lipca towarzyszyliśmy naszej ambasadorce, Izabeli Dybała w jej pierwszych zawodach po lockdownie – V Pucharze Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2020 w Helu. Zawody zostały rozegrane w 12 kategoriach na bulwarze nadmorskim w samym sercu miasta Hel.

Read More

Debiuty w Kulturystyce i Fitness - Kielce

Jesteśmy świeżo po Debiutach w Kulturystyce i Fitness IFBB! To impreza, na której pierwsze kroki na scenie stawia wielu przyszłych mistrzów. W Kielcach na naszym stanowisku mogliście znaleźć wiele supli w specjalnych cenach. Przywieźliśmy ze sobą także liczne nagrody dla zawodniczek i zawodników. Staramy się z całych sił wspierać osoby propagujące zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną!

Read More

« Previous1234567...16Next »