Aktualności

PCA Polish Finals za nami!

Fitness Authority od lat wspiera sportowców i z radością uczestniczy, w różnorodnych zawodach oraz festiwalach. Podczas trwającego wydarzenia, przekazała uczestnikom zestawy startowe oraz nagrody. Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników, za ciężką pracę i wytrzymałość, a także za zdobyte medale!

Read More

Fitness Authority Champions Cup PRO Qualifier!

Zapraszamy na kolejną edycje Festiwalu Sportów Sylwetkowych, które to odbędą się w dniach 27 - 29 maja w Warszawie w Markach.

Read More

FIBO Global Fitness 2022 Video

FIBO Global Fitness już za nami! Mieliśmy okazję spotkać się zarówno z fanami sportu, jak i partnerami biznesowymi z całego świata. Przez cztery dni targowe tłumy odwiedziły nasze stoisko, aby zobaczyć, co dla nich przygotowaliśmy – odwiedzający mogli wziąć udział w konkursach, spróbować naszych produktów i zrobić pamiątkowe zdjęcia z atletami.

Read More

The Hotel Show Dubai!

Wielkimi krokami w bajecznym Dubaju zbliża się największe wydarzenie branży hotelarsko-gastronomicznej – The Hotel Show Dubai! Tegoroczne targi przypadają na 24–26 maja i odbędą się w prestiżowym Dubai World Trade Centre!

Read More

Fitness Authority Sponsorem PCA!

Fitness Authority ma zaszczyt zaprosić Was na zawody z cyklu PCA Mistrzostwa Polski PCA Polish Finals ,które odbędą się 24 kwietnia 2022 w pięknej scenerii Artkombinat Scena - Monopolis Łódź, będą to ostatnie eliminacje do Mistrzostw Świata PCA Universe 2022 Coventry Building Society Arena.

Read More

Fitness Authority Sponsorem i Partnerem Głównym zawodów NPC w Markach

Firma Fitness Authority od początku działalności wspiera i propaguje sport, dlatego nie mogło nas zabraknąć w podwarszawskich Markach. FA jest Sponsorem i Głównym Partnerem zawodów, zapewniając nagrody, pakiety startowe oraz koszulki dla wszystkich uczestników.

Read More

Podsumowanie targów FIBO 2022!

Targi FIBO powróciły, a branża fitness znów odżyła – porzucamy przeszłość, patrzymy w przyszłość. FIBO pokazało, jak wielki jest potencjał dla branż fitness, wellness, a przede wszystkim zdrowia. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Read More

Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness!

Już w ten weekend 9 -10 kwietnia zapraszamy do Hali Widowiskowo – Sportowej MOSiR w Mysłowicach na Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness, gdzie ufundowaliśmy pakiety startowe dla wszystkich uczestników oraz nagrody dla zwycięzców.

Read More

XXXV Ogólnopolskie Zawody w Kulturystyce i Fitness 3 kwietnia w Słupsku

Fitness Authority jest fundatorem nagród oraz pakietów startowych dla wszystkich uczestników zawodów!

Read More

Firma Fitness Authority otrzymała wsparcie ze środków Unii Europejskiej!

Głównym celem projektu jest zwiększenie przychodów z działalności eksportowej przedsiębiorstwa poprzez poszerzenie ekspansji na rynki zagraniczne. Cele, jakie chcemy w najbliższym czasie osiągnąć to: zwiększenie rozpoznawalności marki na rynkach zagranicznych, pozyskanie nowych klientów – zwłaszcza na rynkach Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Indii, Iraku, Iranu oraz Jordanii, poszerzenie wiedzy potencjalnych klientów na temat firmy i produktów, zaprezentowanie aktualnym i potencjalnym kontrahentom nowego produktu przewidzianego na rynki arabskie oraz ekspansję na rynki Omanu i Jemenu.

Read More

« Previous1234567...19Next »