Aktualności

Fitness Authority Generalnym Sponsorem Suplementacyjnym FIWE Fitness Trade Show 2022!

Mamy przyjemność ogłosić, że firma Fitness Authority została Generalnym Sponsorem Suplementacyjnym FIWE Fitness Trade Show 2022! Tegoroczna edycja FIWE będzie utrzymana w duchu sportu dla wszystkich - bezpiecznej przestrzeni, która łączy, a nie dzieli. Ta idea jest nam szczególnie bliska.

Read More

Fitness Authority fundatorem nagród Fitness Authority Open Poland Championships & Debiuty NPC!

Mamy przyjemność poinformować, że firma Fitness Authority została fundatorem nagród Fitness Authority Open Poland Championships & Debiuty NPC! Ponadto jako wyłączny Partner i Sponsor Suplementacyjny wydarzenia przekaże nagrody, pakiety startowe, koszulki, puchary oraz medale.

Read More

Fitness Authority fundatorem nagród Międzyfederacyjnych Mistrzostw Polski Słodkiewicz Classic!

Firma Fitness Authority – Generalny Sponsor Suplementacyjny FIWE Fitness Trade Show 2022 – została również fundatorem nagród Międzyfederacyjnych Mistrzostw Polski Słodkiewicz Classic IV! Jako wyłączny Partner i Sponsor Suplementacyjny tegorocznych mistrzostw zapewni uczestnikom nagrody, pakiety startowe, koszulki, puchary i medale.

Read More

Nowa inwestycja firmy Fitness Authority® w Rusocinie – wkrótce otwarcie

W miejscowości Rusocin, należącej do gminy Pruszcz Gdański, powstaje nowoczesna inwestycja Fitness Authority® – wiodącego producenta suplementów diety i zdrowej żywności z Pomorza.

Read More

Fitness Authority na FIWE Fitness Trade Show 2022!

W dniach 10–11 września 2022 roku zapraszamy Was do PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy na największe targi branży fitness w Europie Środkowo-Wschodniej. FIWE to wydarzenie, które łączy w jednym miejscu wszystkich miłośników sportu, bez względu na dyscyplinę jaką uprawiają.

Read More

Firma Fitness Authority Głównym Sponsorem Klubu Sportowego Efektowni

Jedną z misji firmy Fitness Authority jest promocja sportu. I choć marka kojarzy się ze sportami siłowo-wytrzymałościowymi i sylwetkowymi, FA wspiera również inne dyscypliny sportowe, czego dowodem jest współpraca z Klubem Sportowym Efektowni i wsparcie zawodnika go reprezentującego – Dawida Kiełba.

Read More

The Hotel Show Dubai 2022

Targi The Hotel Show Dubai 2022 za nami! To były 3 dni pełne ekscytujących atrakcji, możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych i uczenia się od najlepszych w branży hotelarskiej. Firma Fitness Authority zaprezentowała ofertę produktów dedykowanych tej branży.

Read More

Dubai Muscle Show 2022

Po raz kolejny dołączymy do grona wystawców Dubai Muscle Show – największej imprezy branży fitness na Bliskim Wschodzie! Tegoroczna edycja targów odbędzie się 28–30 października w Dubai World Trade Center.

Read More

PCA Polish Finals za nami!

Fitness Authority od lat wspiera sportowców i z radością uczestniczy, w różnorodnych zawodach oraz festiwalach. Podczas trwającego wydarzenia, przekazała uczestnikom zestawy startowe oraz nagrody. Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników, za ciężką pracę i wytrzymałość, a także za zdobyte medale!

Read More

Fitness Authority Champions Cup PRO Qualifier!

Zapraszamy na kolejną edycje Festiwalu Sportów Sylwetkowych, które to odbędą się w dniach 27 - 29 maja w Warszawie w Markach.

Read More

« Previous1234567...20Next »