Aktualności

Fitness Authority na FIWE Fitness Trade Show 2022!

W dniach 10–11 września 2022 roku zapraszamy Was do PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy na największe targi branży fitness w Europie Środkowo-Wschodniej. FIWE to wydarzenie, które łączy w jednym miejscu wszystkich miłośników sportu, bez względu na dyscyplinę jaką uprawiają.

Read More

Firma Fitness Authority Głównym Sponsorem Klubu Sportowego Efektowni

Jedną z misji firmy Fitness Authority jest promocja sportu. I choć marka kojarzy się ze sportami siłowo-wytrzymałościowymi i sylwetkowymi, FA wspiera również inne dyscypliny sportowe, czego dowodem jest współpraca z Klubem Sportowym Efektowni i wsparcie zawodnika go reprezentującego – Dawida Kiełba.

Read More

The Hotel Show Dubai 2022

Targi The Hotel Show Dubai 2022 za nami! To były 3 dni pełne ekscytujących atrakcji, możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych i uczenia się od najlepszych w branży hotelarskiej. Firma Fitness Authority zaprezentowała ofertę produktów dedykowanych tej branży.

Read More

Dubai Muscle Show 2022

Po raz kolejny dołączymy do grona wystawców Dubai Muscle Show – największej imprezy branży fitness na Bliskim Wschodzie! Tegoroczna edycja targów odbędzie się 28–30 października w Dubai World Trade Center.

Read More

PCA Polish Finals za nami!

Fitness Authority od lat wspiera sportowców i z radością uczestniczy, w różnorodnych zawodach oraz festiwalach. Podczas trwającego wydarzenia, przekazała uczestnikom zestawy startowe oraz nagrody. Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników, za ciężką pracę i wytrzymałość, a także za zdobyte medale!

Read More

Fitness Authority Champions Cup PRO Qualifier!

Zapraszamy na kolejną edycje Festiwalu Sportów Sylwetkowych, które to odbędą się w dniach 27 - 29 maja w Warszawie w Markach.

Read More

FIBO Global Fitness 2022 Video

FIBO Global Fitness już za nami! Mieliśmy okazję spotkać się zarówno z fanami sportu, jak i partnerami biznesowymi z całego świata. Przez cztery dni targowe tłumy odwiedziły nasze stoisko, aby zobaczyć, co dla nich przygotowaliśmy – odwiedzający mogli wziąć udział w konkursach, spróbować naszych produktów i zrobić pamiątkowe zdjęcia z atletami.

Read More

The Hotel Show Dubai!

Wielkimi krokami w bajecznym Dubaju zbliża się największe wydarzenie branży hotelarsko-gastronomicznej – The Hotel Show Dubai! Tegoroczne targi przypadają na 24–26 maja i odbędą się w prestiżowym Dubai World Trade Centre!

Read More

Fitness Authority Sponsorem PCA!

Fitness Authority ma zaszczyt zaprosić Was na zawody z cyklu PCA Mistrzostwa Polski PCA Polish Finals ,które odbędą się 24 kwietnia 2022 w pięknej scenerii Artkombinat Scena - Monopolis Łódź, będą to ostatnie eliminacje do Mistrzostw Świata PCA Universe 2022 Coventry Building Society Arena.

Read More

Fitness Authority Sponsorem i Partnerem Głównym zawodów NPC w Markach

Firma Fitness Authority od początku działalności wspiera i propaguje sport, dlatego nie mogło nas zabraknąć w podwarszawskich Markach. FA jest Sponsorem i Głównym Partnerem zawodów, zapewniając nagrody, pakiety startowe oraz koszulki dla wszystkich uczestników.

Read More

« Previous1234567...19Next »