Aktualności

FIBO Global Fitness 2022

Po pandemicznej przerwie targi FIBO powracają. Dla wystawców to możliwość uzyskania natychmiastowej opinii na temat swojej oferty. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7–10 kwietnia w Exhibition Centre Cologne w Kolonii.

Read More

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia!

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia!

Read More

PROMOCJA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA

PROMOCJA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA Od 17 grudnia do 2 stycznia możecie skorzystać z mega rabatów 50% !! 70% !! 90% !! Uwaga!! Promocja dotyczy zakupów na terenie Polski! Szczegóły promocji w regulaminie!

Read More

VIDEO - Dubai Muscle Show 2021

Dubai Muscle Show największa impreza branży fitness na Bliskim Wschodzie ! ! Podczas trzech dni nasze stoisko odwiedziły tysiące gości !! Zobaczcie sami ;-)

Read More

Otwarty Puchar Polski Wyciskania Sztangi Leżąc 2021

W dniu 21 listopada w Hali Sportowej w Stężycy odbędzie się Otwarty Puchar Polski Wyciskania Sztangi Leżąc. Fitness Authority jest fundatorem pakietów startowych dla wszystkich zawodników!

Read More

PCA GRAND PRIX POLAND 2021

Już w ten weekend 7 listopada zapraszamy do Łodzi na PCA Grand Prix 2021, gdzie ufundowaliśmy pakiety startowe dla wszystkich uczestników i nagrody. Za wszystkich zawodników trzymamy kciuki!

Read More

Dubai Muscle Show 2021

Za nami największa impreza branży fitness na Bliskim Wschodzie – Dubai Muscle Show! Podczas trzech dni mieliśmy okazję spotkać się zarówno z fanami sportu, jak i partnerami biznesowymi z całego świata. Ogromna frekwencja podczas targów przełożyła się również na zainteresowanie naszymi stoiskami. Tłumy osób przez trzy dni targowe chciało zobaczyć, co dla nich przygotowaliśmy – wziąć udział w konkursach, spróbować naszych produktów i zrobić pamiątkowe zdjęcia z atletami.

Read More

Firma Fitness Authority otrzymała wsparcie ze środków Unii Europejskiej

Głównym celem projektu jest zwiększenie przychodów z działalności eksportowej przedsiębiorstwa poprzez poszerzenie ekspansji na rynki zagraniczne. Cele, jakie chcemy w najbliższym czasie osiągnąć to: zwiększenie rozpoznawalności marki na rynkach zagranicznych, pozyskanie nowych klientów.

Read More

Dubai Muscle Show 2021

Fitness Authority dołącza do grona wystawców Dubai Muscle Show, który odbędzie w dniach 28-30 października tego roku w Dubaju. Mamy przyjemność ogłosić, że zaprezentujemy nasze produkty na najbardziej znanym na Bliskim Wschodzie wydarzeniu fitness, gdzie pasjonaci wszelkich rodzajów aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia mogą spotkać gwiazdy z branży.

Read More

Fitness Authority Sponsorem Festiwalu Sportów Sylwetkowych PZKFiTS

W dniach 14–17 października w Grodzisku Wielkopolskim odbędzie się Festiwal Sportów Sylwetkowych PZKFiTS. Zawody będą jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata wszystkich dyscyplin, które odbędą się w Santa Susanna już za dwa tygodnie. Fitness Authority jest fundatorem pakietów startowych dla wszystkich uczestników zawodów oraz nagród.

Read More