Aktualności

8. EDYCJA FIWE FITNESS TRADE SHOW 2021 ZA NAMI!

11–12 września w warszawskim XXI EXPO odbyła się 8. edycja FIWE Fitness Trade Show. Targi były nie tylko okazją do odwiedzenia stoisk firm związanych z branżą fitness i zdrowego stylu życia, ale możliwością uczestniczenia w wielu wydarzeniach towarzyszących, m.in.: obejrzenia zawodów kulturystycznych, walk bokserskich i kickbokserskich, pokazu mody oraz wzięcia udziału w licznych konferencjach. Podczas tegorocznej edycji postawiono akcent na aspekt muzyczny, czego rezultatem były liczne koncerty, w tym jednej z gwiazd tegorocznych targów – Popka.

Read More

Fitness Authority oficjalnym Sponsorem oraz Głównym Partnerem 6. edycji Festiwalu Sportów Sylwetkowych NPC Worldwide & IFBB PRO League

Informujemy, że 6. edycja Festiwalu Sportów Sylwetkowych NPC Worldwide & IFBB PRO League odbędzie się w dniach 18-19 września w Warszawie. Miejscem rozgrywania zawodów będzie Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne - MCER. Zapraszamy!

Read More

FIWE 2021

Targi FIWE gromadzą corocznie tysiące odwiedzających z Polski i zagranicy zainteresowanych rozwojem w branży fitness. Duża część z nich to klienci biznesowi, którzy podczas imprezy poszukują partnerów do współpracy i najlepszych rozwiązań, które mogą zaadaptować do prowadzonego przez siebie biznesu. FIWE to także okazja do zgłębienia wiedzy na temat branży.

Read More

Fitness Authority oficjalnym Sponsorem oraz Głównym Partnerem 5. edycji Festiwalu Sportów Sylwetkowych NPC Worldwide & IFBB PRO League

5. edycja Festiwalu Sportów Sylwetkowych NPC Worldwide & IFBB PRO League odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia w Warszawie, w znanym już Wam z dwóch poprzednich tegorocznych edycji, Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym: MCER.

Read More

IFBB NPC Roberta Piotrkowicza

Zakończono sukcesem drugą edycję Festiwalu Sportów Sylwetkowych IFBB NPC Roberta Piotrkowicza. Miesiące treningów, wyrzeczeń, restrykcyjnej diety oraz wiele innych czynników zadecydowało o tym kto zwyciężył. Karty PRO rozdane! Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników oraz ich trenerów! Do zobaczenia na kolejnej edycji w sierpniu.

Read More

Fitness Authority sponsorem Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC Worldwide

Już za nie całe dwa tygodnie kolejna edycja Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC Worldwide tym razem do zgarnięcia karty PRO!! FA Engineered Nutrition jest złotym sponsorem, partnerem oraz fundatorem nagród dla zwycięzców wszystkich konkurencji.

Read More

Festiwal Sportów Sylwetkowych IFBB NPC Roberta Piotrkowicza

Za nami pierwsza odsłona Festiwalu Sportów Sylwetkowych IFBB NPC Roberta Piotrkowicza. Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników, za ciężka pracę i wytrzymałość, a także za zdobyte medale!

Read More

GrandpaGang

Kiedy trzy lata temu usłyszeliśmy o pomyśle wnuka, który chciał przebiec ze swoim niepełnosprawnym dziadkiem maraton, byliśmy zaskoczeni. Takie historie nie zdarzają się na co dzień. Chcieliśmy Was zaprosić do wspólnego Biegu Ku Pamięci Dziadka Wiesia & Babci Halinki, który odbędzie się 17-19 kwietnia, zarówno w wirtualnie, jak i stacjonarnie. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie GrandpaGang.

Read More

Lou-Lou przygotowuje się do ŚWIĄT WIELKANOCY

Nasza Lou-Lou przygotowuje się do ŚWIĄT WIELKANOCY, zobaczcie sami, co ją spotkało...

Read More

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Federacji NPC

Już za tydzień startują Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Federacji NPC, których jesteśmy sponsorem! Przygotowaliśmy dla zawodników zarówno PAKIETY startowe jak i NAGRODY!

Read More