Aktualności

Mistrzostwa Polski Kobiet, Mężczyzn i Par w Kulturystyce i Fitness

To najbardziej prestiżowe wydarzenie kulturystyczne w Polsce! 18 i 19 kwietnia w Kielcach odbędą się mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness. Zapraszamy na stoisko Fitness Authority, gdzie czekać będą na Was promocyjne ceny i mnóstwo niespodzianek. Już w najbliższy weekend swoje atuty na scenie Centrum Kongresowego Targów Kielce, zaprezentuje blisko 300 zawodniczek i zawodników.

Read More

Wrocław Sport Power

To będą największe targi sportowe na Dolnym Śląsku! 18-19 kwietnia w legendarnej Hali Stulecia, odbędzie się Wrocław Sport Power. Organizatorzy zapewnili mnóstwo sportowych emocji i liczą na tysiące odwiedzających.

Read More

WYMARZONE OTWARCIE KOLARSKIEGO SEZONU W SOBÓTCE

Maciej Paterski zwyciężył w Ślężańskim Mnichu w Sobótce – wyścigu, który tradycyjnie rozpoczyna kolarski sezon w Polsce. W inauguracyjnym wyścigu szosowego cyklu dla amatorów TAURON Lang Team Race triumfowali Zbigniew Gucwa i Damian Miela.

Read More

Orlen Warsaw Marathon 2015

Zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania na Orlen Warsaw Marathon 2015. Impreza będzie się składać z dwóch części – Expo, które będzie się mieścić przy miasteczku biegaczy na błoniach Stadionu Narodowego w dniach 23-26 kwietnia oraz biegów które odbędą się ostatniego dnia imprezy w niedzielę – maratonu 42,195 km, ćwierćmaratonu 10km i marszobiegu 4,6km.

Read More

SKANDIA Maraton LANG TEAM

W tym roku seria wyścigów SKANDIA Maraton LANG TEAM startuje w Warszawie już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia o godzinie 11:00.

Read More

BODY POWER 2015

Zapraszamy wszystkich miłośników fitness, sportów siłowych i sztuk walki na targi BODY POWER 2015, które odbędą się w dniach 15-17 maja w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.

Read More

Rimini Welness

W czwartek, 28 maja startuje 10 edycja targów Rimini Welness. Jest to jedna z największych imprez tego typu w Europie, gdzie wystawiają się firmy z branży fitness, wellness i sport, w zeszłym roku odwiedziło je ponad ćwierć miliona osób a na Expo wystawiało się ponad 400 wystawców z Europy, Bliskiego Wschodu, Azji i Południowej Ameryki. Impreza potrwa do niedzieli 31 maja.

Read More

Skandia Maraton Lang Team

Skandia Maraton Lang Team to jeden z najpopularniejszych cykli maratonów rowerowych w Polsce. W imprezie biorą udział zarówno amatorzy, jak i profesjonalni zawodnicy. Wyścigi odbywają się w 29 kategoriach wiekowych.

Read More

Tauron Lang Team Race

W najbliższą niedzielę, 31 maja, odbędzie się Tauron Lang Team Race, drugi wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 2 części – MINI na dystansie 68 km oraz MAXI na dystansie 98 km.

Read More

Skandia Maraton Lang Team edycja IV

W najbliższą sobotę 13 czerwca odbędzie się skandia Skandia Maraton Lang Team, czwarty wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 4 części – RODZINNA PARADA na dystansie 7km , MINI na dystansie 33km, MEDIO na dystansie 65km, GRAND FONDO na dystansie 98km.

Read More