Aktualności

Siódmy etap 72. Tour de Pologne

Marzenia się spełniają. Marcin Białobłocki (reprezentacja Polski) wygrywa 7. etap Tour de Pologne, jazdę na czas! A Ion Izagirre (Movistar) po dwóch drugich miejscach wreszcie zwycięża w klasyfikacji generalnej Tour de Pologne!

Read More

Tauron Lang Team Race edycja V

W najbliższą niedzielę 30 sierpnia odbędzie się Tauron Lang Team Race, piąty wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 2 części – MINI na dystansie 46 km oraz MAXI na dystansie 126 km.

Read More

NOWE WYDANIE NAJLEPSZEGO MAGAZYNU KULTURYSTYCZNEGO! Muscular Development

Już 5 września nowe wydanie Muscular Development Polska. W najnowszym numerze m.in. trening bicepsów i tricepsów w wykonaniuMarkus Hausmann z FA Germany GmbH oraz niesamowita Historia Jose Raymond.

Read More

Rossman

Szukaj nas od września w wybranych sklepach sieci Rossmann!!!

Read More

FA Engineered Nutrition oficjalnym sponsorem R-Style Freestyle Football !

RS i FA to symbole, które od tej chwili często będziecie mogli zobaczyć razem. Dlaczego? FA Engineered Nutrition stała się pierwszym oficjalnym sponsorem drużyny R-Style Freestyle Football.

Read More

Tauron Lang Team Race edycja VI

W najbliższą sobotę 19 września odbędzie się Skandia Maraton Lang Team, szósty wyścig z cyklu w tym roku.

Read More

WIELKI FINAŁ SKANDIA MARATON LANG TEAM W KWIDZYNIE

W sobotę 03 października w Kwidzynie odbędzie się finał Skandia Maraton Lang Team. W Kwidzynie poznamy nie tylko zwycięzców klasyfikacji generalnej Skandia Maraton Lang Team, ale również w Pucharze Polski.

Read More

Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness

Już w najbliższy weekend we Wrocławiu odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness.

Read More

Już 30 października nowe wydanie Muscular Development Polska

W najnowszym numerze przeczytacie relację z najbardziej prestiżowych zawodów które odbyły się na przełomie września i października- Mr. Olympia, Arnold Classic, EVLS Prague Pro oraz Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów!

Read More

Scandinavian Power WKND 2015

Scandinavian Power WKND, to istniejące od 1980 roku, największe targi branży fitness w zachodniej Szwecji, niedaleko granicy z Danią Norwegią.

Read More