Aktualności

XII Puchar Świata Zawodowców w armwrestlingu Złoty Tur world cup – Rumia 2015

Absolutna dominacja Andreya Pushkara z Ukrainy i świetne występy Polaków - tak można podsumować zakończone w Rumi (pomorskie) zawody Pucharu Świata w Armwrestlingu Złoty Tur Cup 2015.

Read More

Puchar Polski Północnej MMA/ K1/ ADCC Time of Master 2015

Puchar Polski Północnej MMA/ K1/ ADCC odbędzie się 28-29 listopada 2015 w Hali AWF Gdańsku.

Read More

7 stycznia 2016 roku pojawił się najnowszy numer Polskiej edycji Muscular Development!

MD jak zawsze znajdziecie w punktach sprzedaży Empik, Ruch, Kolporter, Garmond Press oraz wybranych sklepach sieci Żabka!

Read More

Kevin Levrone Pro Classic 2016 pierwszy raz w Polsce

Fit Festival 2016 już niebawem!

W ostatni weekend lutego w Gdańsku odbędzie się druga edycja jednej z największych europejskich imprez branży fitness - Fit Festival 2016.

Read More

FIBO 2016

Zapraszamy na największe europejskie targi branży fitness - FIBO 2016, które odbędą się w dniach 7-10 kwietnia w Kolonii.

Read More

BODYPOWER Expo 2016

Zapraszamy wszystkich miłośników fitness, sportów siłowych i sztuk walki na targi BODY POWER 2016, które odbędą się w dniach 13-15 maja w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.

Read More

Skandia Maraton Lang Team w Krakowie

Już w najbliższą sobotę 7 maja FA Engineered Nutrition® zaprezentuje się podczas drugiej edycji Skandia Maraton Lang Team w Krakowie! W czasie tego wydarzenia będzie można sprawdzić swoją kolarską formę, wziąć udział w rodzinnych rozrywkach i oczywiście kibicować najlepszym zawodnikom walczącym o puchar Polski w maratonach MTB!

Read More

FA po raz pierwszy na targach Fit & Beauty w Krakowie!

W dniach 14 – 15 maja wszyscy zwolennicy zdrowia, aktywnego stylu życia i urody będą mogli odwiedzić nas na targach Fit & Beauty w Krakowie! Tym razem zaprezentujemy wyjątkową linię produktów So good!®

Read More

Inauguracyjny wyścig Colnago Lang Team Race w Gdańsku

Wszystkich miłośników kolarstwa szosowego zapraszamy w najbliższy weekend do Gdańska. W niedzielę 22 maja odbędzie się inauguracyjny wyścig Colnago Lang Team Race.

Read More