Firma Fitness Authority Głównym Sponsorem Klubu Sportowego Efektowni

Jedną z misji firmy Fitness Authority jest promocja sportu. I choć marka kojarzy się ze sportami siłowo-wytrzymałościowymi i sylwetkowymi, FA wspiera również inne dyscypliny sportowe, czego dowodem jest współpraca z Klubem Sportowym Efektowni i wsparcie zawodnika go reprezentującego – Dawida Kiełba.

Klub Sportowy Efektowni działa od 2003 roku na terenie Stalowej Woli. Prezesem Klubu jest Dariusz Kiełb – były reprezentant Polski w tenisie stołowym, tata 14-letniego Dawida Kiełba, którego zaraził pasją do sportu, gdy ten miał zaledwie 5 lat.

Dawid przez dwa lata uczęszczał na lekcje tenisa w formie zabawy, w wieku 8 lat posiadając już spore umiejętności tenisowe, które stale rozwijał. Mając 9 lat zwyciężył w prestiżowym turnieju dla młodych talentów – Legia Lexus tenis Cup w Warszawie. W kolejnych latach zwyciężał na kortach tenisowych w Krakowie, Warszawie, Gdyni i Chorzowie. Do sukcesów młodego tenisisty można dopisać zwycięstwa w kategorii skrzata do lat 12 w zawodach Super Serii w Grodzisku Mazowieckim, Gdańsku i Kaliszu. Dawid zakwalifikował się także do programu Ministerstwa Sportu „Mały Wielki Polak – Tenisista” w ramach programu „Mały Wielki Polak – Nadzieje Olimpijskie”.

Obecnie Dawid zdobył pierwsze punkty międzynarodowe w Tenis Europe Race to Monte-Carlo Ranking, zwyciężając reprezentanta Czech 6–1, 6–0. Kolejnymi jego sukcesami są ostatnie zwycięstwa podczas Mistrzostw Polski. Oprócz zaangażowania w treningi tenisa, Dawid ćwiczy na siłowni i pływa. Sukcesy młodego sportowca nie byłby możliwe, gdyby nie trenerzy: Robert Stępień oraz Mateusz Tereczyński.

Firma Fitness Authority z radością wspiera Dawida w drodze na sportowe szczyty i z nieskrywaną dumą przyjmuje informacje o kolejnych sukcesach młodego sportowca. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Dawida.

Więcej informacji o Klubie Sportowym Efektywni: https://www.facebook.com/KlubSanStalowaWola

Profil Dawida Kiełba: https://www.instagram.com/tenisdawidkielb/