Fitness Authority na FIWE Fitness Trade Show 2022!W dniach 10–11 września 2022 roku zapraszamy Was do PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy na największe targi branży fitness w Europie Środkowo-Wschodniej. FIWE to wydarzenie, które łączy w jednym miejscu wszystkich miłośników sportu, bez względu na dyscyplinę jaką uprawiają. Tegoroczna edycja FIWE Fitness Trade Show będzie inna niż poprzednie, bo utrzymana w duchu inkluzywności sportu, który ma za zadanie łączyć, a nie dzielić.

FIWE rokrocznie gromadzi dziesiątki tysięcy odwiedzających, setki wystawców, atletów i gwiazdy sportu. To nie tylko targi, ale również interesujące wydarzenia towarzyszące – zawody sylwetkowe, pokazy sztuk walki, okazja do spotkania swoich ulubionych gwiazd ze świata sportu oraz wzięcia udziału w konkursach i warsztatach.

Na największej imprezie branżowej nie może zabraknąć Fitness Authority. Znajdziecie nas na stoisku C2.02, gdzie zaprezentujemy Wam produkty z naszych linii – ICE, Core oraz Napalm. Z Foodtrucka zaserwujemy Wasze ulubione Pancakes z kremami WOW oraz przedstawimy produkty, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni i pomogą urozmaicić dietę.

Do zobaczenia we wrześniu!

Link do wydarzenia: fiwe.pl