8. EDYCJA FIWE FITNESS TRADE SHOW 2021 ZA NAMI!

11–12 września w warszawskim XXI EXPO odbyła się 8. edycja FIWE Fitness Trade Show. Targi były nie tylko okazją do odwiedzenia stoisk firm związanych z branżą fitness i zdrowego stylu życia, ale możliwością uczestniczenia w wielu wydarzeniach towarzyszących, m.in.: obejrzenia zawodów kulturystycznych, walk bokserskich i kickbokserskich, pokazu mody oraz wzięcia udziału w licznych konferencjach. Podczas tegorocznej edycji postawiono akcent na aspekt muzyczny, czego rezultatem były liczne koncerty, w tym jednej z gwiazd tegorocznych targów – Popka.

Po pandemicznych obostrzeniach, które szczególnie mocno dotknęły branżę fitness, potrzeba spotkania się – zarówno fanów sportu, zawodników, jak i partnerów biznesowych – była ogromna. Przełożyło się to na frekwencję – w FIWE 2021 wzięło udział 16 431 odwiedzających.

Podczas największych branżowych targów nie mogło zabraknąć FA Engineered Nutrition – Sponsora Wydarzeń Towarzyszących i FA Sportswear – Partnera Odzieżowego. Nasze stoiska, podzielone tematycznie, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mogliśmy zaprezentować zarówno nowości, jak i dobrze znane klasyki. Zapraszaliśmy na zakupy (oferując atrakcyjne promocje) oraz do degustacji, oferowaliśmy zdrowe przekąski na słodko i wytrawnie, służyliśmy radą i odpowiadaliśmy na pytania.

Mamy nadzieję, że 8. edycja FIWE była dla Was – podobnie jak dla nas – zastrzykiem motywacji i pozytywnej energii. Do zobaczenia za rok!