Fitness Authority Generalnym Sponsorem Suplementacyjnym FIWE Fitness Trade Show 2022!

Mamy przyjemność ogłosić, że firma Fitness Authority została Generalnym Sponsorem Suplementacyjnym FIWE Fitness Trade Show 2022! Tegoroczna edycja FIWE będzie utrzymana w duchu sportu dla wszystkich - bezpiecznej przestrzeni, która łączy, a nie dzieli. Ta idea jest nam szczególnie bliska.

Fitness Authority od lat promuje sport i tworzy produkty z myślą o sportowcach wszystkich dyscyplin. Wiemy, jak ważna jest odpowiednio dobrana suplementacja, aby ciężkie treningi przynosiły rezultaty, satysfakcję i pozwalały osiągać wyznaczone cele. Tym bardziej cieszymy się, że podczas FIWE Fitness Trade Show 2022 będziemy mogli wspierać odwiedzających swoim wieloletnim doświadczeniem, zaprezentować innowacyjne nowości produktowe i zadbać o dobry nastrój. Możemy również zdradzić, że będziemy sponsorem nagród na zawodach towarzyszących wydarzeniu, gorąco kibicując wszystkim uczestnikom!

W dniach 10–11 września zapraszamy Was do PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Znajdziecie nas na stoisku C2.02.

Więcej szczegółów wkrótce!