Potwierdź autentyczność produktów!

Potwierdź autentyczność produktów

Drogi Kliencie!

Zawsze możesz zweryfikować autentyczność naszego produktu, wysyłając wiadomość ze zdjęciem na adres e-mail: checkproduct@fitnessauthority.pl lub sprawdzając kod EAN na stronie: https://www.fanutrition.pl/ean13/

Ale teraz, od początku roku 2021, wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenie dające gwarancję i możliwość samodzielnego, natychmiastowego potwierdzenia przy użyciu Twojego telefonu komórkowego, że nasz produkt, który trzymasz w ręku, jest oryginalnym towarem i pochodzi z naszej fabryki.

Sukcesywnie, na kolejnych partiach naszych wyrobów, będzie pojawiała się dodatkowa naklejka w kolorze niebieskim, zawierająca unikatowy, jednostkowy numer identyfikacyjny, który przypisany jest dokładnie do tylko jednego i konkretnego opakowania produktu, oznaczonego numerem partii identyfikującym dystrybutora i kraj, do którego produkt został sprzedany.

Naklejka jest jednorazowa, a każda próba jej zerwania, powoduje jej trwałe uszkodzenie i zniszczenie.

Szukaj produktów z kodem QR!

Nie próbuj odklejać!


KROK
1
ZNAJDŹ KOD QR NA PRODUKCIE

W widocznym miejscu na produkcie powinna znajdować się naklejka z kodem QR. Jeżeli produkt nie posiada naklejki, a chcesz potwierdzić oryginalność produktu wyślij wiadomość za zdjęciem na adres e-mail: checkproduct@fitnessauthority.pl

KROK
2
ZESKANUJ KOD QR PRODUKTU

Zeskanuj kod QR znajdujący się na naklejce za pomocą aplikacji.
Jeżeli jeszcze jej nie posiadasz, ściągnij na swój telefon aplikację odczytującą kody QR.

KROK
3
KLIKNIJ W LINK

Po zweryfikowaniu kodu aplikacja wygeneruje niepowtarzalny link, w który należy kliknąć.

KROK
4
WERYFIKACJA

Link przeniesie Cię na stronę www.prooftag.com, gdzie otrzymasz informację potwierdzającą oryginalność produktu wraz z jego zdjęciem.

Systemem weryfikacji autentyczności objęte zostały wszystkie towary produkowane oraz dystrybuowane przez Fitness Authority Sp. z o.o.