Podsumowanie targów FIBO 2022!

Targi FIBO powróciły, a branża fitness znów odżyła – porzucamy przeszłość, patrzymy w przyszłość. FIBO pokazało, jak wielki jest potencjał dla branż fitness, wellness, a przede wszystkim zdrowia. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Read More

Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness!

Już w ten weekend 9 -10 kwietnia zapraszamy do Hali Widowiskowo – Sportowej MOSiR w Mysłowicach na Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness, gdzie ufundowaliśmy pakiety startowe dla wszystkich uczestników oraz nagrody dla zwycięzców.

Read More

XXXV Ogólnopolskie Zawody w Kulturystyce i Fitness 3 kwietnia w Słupsku

Fitness Authority jest fundatorem nagród oraz pakietów startowych dla wszystkich uczestników zawodów!

Read More

Firma Fitness Authority otrzymała wsparcie ze środków Unii Europejskiej!

Głównym celem projektu jest zwiększenie przychodów z działalności eksportowej przedsiębiorstwa poprzez poszerzenie ekspansji na rynki zagraniczne. Cele, jakie chcemy w najbliższym czasie osiągnąć to: zwiększenie rozpoznawalności marki na rynkach zagranicznych, pozyskanie nowych klientów – zwłaszcza na rynkach Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Indii, Iraku, Iranu oraz Jordanii, poszerzenie wiedzy potencjalnych klientów na temat firmy i produktów, zaprezentowanie aktualnym i potencjalnym kontrahentom nowego produktu przewidzianego na rynki arabskie oraz ekspansję na rynki Omanu i Jemenu.

Read More

FIBO Global Fitness 2022

Po pandemicznej przerwie targi FIBO powracają. Dla wystawców to możliwość uzyskania natychmiastowej opinii na temat swojej oferty. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7–10 kwietnia w Exhibition Centre Cologne w Kolonii.

Read More

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia!

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia!

Read More

Download catalog

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 74 545,03 zł w ramach projektu grantowego „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”.

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 86 574,82 zł na kapitał obrotowy w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 – Projekt POIR.03.04.00-22-0271/20-00