PROMOCJA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA

PROMOCJA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA Od 17 grudnia do 2 stycznia możecie skorzystać z mega rabatów 50% !! 70% !! 90% !! Uwaga!! Promocja dotyczy zakupów na terenie Polski! Szczegóły promocji w regulaminie!

Read More

VIDEO - Dubai Muscle Show 2021

Dubai Muscle Show największa impreza branży fitness na Bliskim Wschodzie ! ! Podczas trzech dni nasze stoisko odwiedziły tysiące gości !! Zobaczcie sami ;-)

Read More

Otwarty Puchar Polski Wyciskania Sztangi Leżąc 2021

W dniu 21 listopada w Hali Sportowej w Stężycy odbędzie się Otwarty Puchar Polski Wyciskania Sztangi Leżąc. Fitness Authority jest fundatorem pakietów startowych dla wszystkich zawodników!

Read More

PCA GRAND PRIX POLAND 2021

Już w ten weekend 7 listopada zapraszamy do Łodzi na PCA Grand Prix 2021, gdzie ufundowaliśmy pakiety startowe dla wszystkich uczestników i nagrody. Za wszystkich zawodników trzymamy kciuki!

Read More

Dubai Muscle Show 2021

Za nami największa impreza branży fitness na Bliskim Wschodzie – Dubai Muscle Show! Podczas trzech dni mieliśmy okazję spotkać się zarówno z fanami sportu, jak i partnerami biznesowymi z całego świata. Ogromna frekwencja podczas targów przełożyła się również na zainteresowanie naszymi stoiskami. Tłumy osób przez trzy dni targowe chciało zobaczyć, co dla nich przygotowaliśmy – wziąć udział w konkursach, spróbować naszych produktów i zrobić pamiątkowe zdjęcia z atletami.

Read More

Firma Fitness Authority otrzymała wsparcie ze środków Unii Europejskiej

Głównym celem projektu jest zwiększenie przychodów z działalności eksportowej przedsiębiorstwa poprzez poszerzenie ekspansji na rynki zagraniczne. Cele, jakie chcemy w najbliższym czasie osiągnąć to: zwiększenie rozpoznawalności marki na rynkach zagranicznych, pozyskanie nowych klientów.

Read More

Download catalog

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 74 545,03 zł w ramach projektu grantowego „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”.

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 86 574,82 zł na kapitał obrotowy w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 – Projekt POIR.03.04.00-22-0271/20-00