IFBB NPC Roberta Piotrkowicza

Zakończono sukcesem drugą edycję Festiwalu Sportów Sylwetkowych IFBB NPC Roberta Piotrkowicza. Miesiące treningów, wyrzeczeń, restrykcyjnej diety oraz wiele innych czynników zadecydowało o tym kto zwyciężył. Karty PRO rozdane! Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników oraz ich trenerów! Do zobaczenia na kolejnej edycji w sierpniu.

Read More

Fitness Authority sponsorem Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC Worldwide

Już za nie całe dwa tygodnie kolejna edycja Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC Worldwide tym razem do zgarnięcia karty PRO!! FA Engineered Nutrition jest złotym sponsorem, partnerem oraz fundatorem nagród dla zwycięzców wszystkich konkurencji.

Read More

Festiwal Sportów Sylwetkowych IFBB NPC Roberta Piotrkowicza

Za nami pierwsza odsłona Festiwalu Sportów Sylwetkowych IFBB NPC Roberta Piotrkowicza. Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników, za ciężka pracę i wytrzymałość, a także za zdobyte medale!

Read More

GrandpaGang

Kiedy trzy lata temu usłyszeliśmy o pomyśle wnuka, który chciał przebiec ze swoim niepełnosprawnym dziadkiem maraton, byliśmy zaskoczeni. Takie historie nie zdarzają się na co dzień. Chcieliśmy Was zaprosić do wspólnego Biegu Ku Pamięci Dziadka Wiesia & Babci Halinki, który odbędzie się 17-19 kwietnia, zarówno w wirtualnie, jak i stacjonarnie. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie GrandpaGang.

Read More

Lou-Lou przygotowuje się do ŚWIĄT WIELKANOCY

Nasza Lou-Lou przygotowuje się do ŚWIĄT WIELKANOCY, zobaczcie sami, co ją spotkało...

Read More

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Federacji NPC

Już za tydzień startują Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Federacji NPC, których jesteśmy sponsorem! Przygotowaliśmy dla zawodników zarówno PAKIETY startowe jak i NAGRODY!

Read More

Download catalog

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 74 545,03 zł w ramach projektu grantowego „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”.

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 86 574,82 zł na kapitał obrotowy w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 – Projekt POIR.03.04.00-22-0271/20-00