Nowe smaki kremów WOW!

Przedstawiamy nowe smaki kremów WOW – Marcepan i Cappuccino!

Read More

BOXY świąteczne dla aktywnych

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Fitness Authority przygotował dla Was świąteczne BOXY! Podaruj bliskiej osobie zestaw zdrowych przekąsek, suplementów i witamin! Dwa zestawy idealnie dopasowane dla potrzeb aktywnych kobiet i mężczyzn! BOXY w promocyjnych cenach znajdziecie na fasklep.pl

Read More

Poczuj moc, siłe i energie FA Nutrition!

Poczuj moc, siłe i energie FA Nutrition! #fateam #fanutrition #fasportswear

Read More

Nowy produkt Fitness Authority - ICE Pump Pre workout

Z przyjemnością prezentujemy nowy produkt Fitness Authority - ICE Pump Pre workout. Unikalna formuła wzbogacona o betainę i glicerynę z efektem musującym i chłodzącym.

Read More

FIWE Fitness Trade Show 2020 za nami!

18-20 września na warszawskim EXPO XXI odbyły się Targi FIWE Fitness Trade Show – to już siódma edycja wydarzenia, a w tym trzy hale wystawiennicze. Ten rok był inny niż dotychczas. Branża mocno ucierpiała przez pandemię i potrzebowała bodźca do tego, by wrócić na właściwe tory. Organizowane wydarzenie w nowym reżimie sanitarnym nie wpłynęło jednak negatywnie na frekwencję. Super impreza która zgromadziła mnóstwo pasjonatów sportu i zdrowego trybu życia. Nasze stanowisko było tuż przy głównej scenie, nieprzerwanie otoczone tłumem ludzi. Podczas targów rozegrane zostały także prestiżowe zawody gdzie najlepsi zawodnicy otrzymali od nas nagrody - sportowe torby wypełnione po brzegi suplami. Dziękujemy wszystkim którzy nas odwiedzili. Bezpośrednie spotkania z Wami są zawsze dla nas olbrzymią inspiracją i motywacją do tego, żeby dalej iść naprzód! :) Miniona 7 edycja targów FIWE zgromadziła na 15000 m2, 221 wystawców z 18 krajów z Polski i z zagranicy. Przez 3 dni trwania imprezy obiekt Expo XXI odwiedziło 29361 osób.

Read More

V Puchar Bałtyku

15 lipca towarzyszyliśmy naszej ambasadorce, Izabeli Dybała w jej pierwszych zawodach po lockdownie – V Pucharze Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2020 w Helu. Zawody zostały rozegrane w 12 kategoriach na bulwarze nadmorskim w samym sercu miasta Hel.

Read More

Download catalog

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 74 545,03 zł w ramach projektu grantowego „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”.

    Fitness Authority Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymała dotację w kwocie 86 574,82 zł na kapitał obrotowy w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 – Projekt POIR.03.04.00-22-0271/20-00